FİLO KİRALAMA

  • Hacı Kaplanlar Mahallesi Atatürk Caddesi No:85/A Denizli - Pamukkale
  • +90 850 888 02 39
  • info@ankakiralama.com

FİLO KİRALAMA

ANKA Filo Kiralama Hizmeti, bir operasyonel kiralama çeşidi olup araç ihtiyaçlarının satın alınmadan, uzun vadeli kiralama yoluyla her türlü işletim hizmetlerinin giderilmesidir. ANKA, Tüm Türkiye'de Filo Kiralama Hizmeti Sunmaktadır. Son yıllarda çok büyük oranda büyüyen bu sektör, sağladığı avantajlar nedeniyle farklı meslek grupları tarafından giderek artan bir talep görmektedir. Amacımız bu sektörde en iyi ve en yüksek hizmet kalitesini sunarak müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır. Operasyonel filo kiralama günümüz iş dünyasında en çok tercih edilen araç kiralama yöntemidir.

Firmanızın ihtiyacı olan araçlar belirlendikten sonra firmamız tarafından satın alınarak sizlerinin kullanımına sunulur. Filo kiralamanın avantajları şu şekilde sıralanabilir: Araç alımları peşin değil, banka kredisi ile bile gerçekleşse dahi bir peşinat verilmesi gerekir. Halbu ki filo kiralama işlerinde kiralar aylık olarak ödendiğinden toplu para çıkışı olmaz. Aylık düzenli ödemeler sayesinde maliyetler sabitlenir ve düzgün bir bütçe elde edilir. Ödenen kiralar karşılığı kiralama hizmetinde bulunan firma bir fatura keser ve bu faturanın tümü gider olarak gösterilebilir. Kira ödemeleri bilançoda pasifte yer almaz.

Bu yüzden de firmaların kredi başvurularındaki değerlendirme sürecinde bu negatif bir durum teşkil etmez. Servis, bakım-onarım, sigorta, araç muayeneleri filo kiralama şirketinin sorumluluğunda olup, kiralamayı tercih eden firmalar için ciddi bir tasarruf kalemidir. Aracın çalınması, kaza yapması ya da bakımların uzaması durumunda başka bir araç tahsis edilir. Amortismanı dolan otomobillerin ikinci el satış riski ortadan kalkar.