HAKKIMIZDA

2009 yılından bugüne Anka Kiralama Olarak sınırsız müşteri memnuniyeti ve her zaman donanımlı kadro ile hizmet verme misyonlarını ilke edinerek her geçe gün işimizi bir adım daha ileriye taşıma gayesindeyiz. 8 yıllık sektör tecrübemizde başta Denizli ve bölgedeki Havalimanlarında hizmet vermekteyiz. Her sınıftan araç filomuz ve standartların üzerinde sıfır kilometre araçlarımızla sizlere hizmet vermekteyiz. Her zaman güvenliğiniz için rent a car kaskolu araçlarımızla hizmtinizdeyiz.

Denizli Anka Car Rental;

Yurt dışından gelen ve yurt içindeki müşterilerimize kolaylık ve ayrıcalıklar sağlamakta olup, havalimanina ücretsiz araç teslimi ve alımı yapmaktadır.

Denizli Anka Car Rental;
Ekonomik sınıftan lüx sınıfa kadar birçok otomobil, VİP ve Suv araçlarıyla sizlere en iyi kiralama hizmetini verebilmek için yoğun ve titiz bir şekilde çalışmaktadır.

Denizli Anka Car Rental;

Kiraladığınız her tür marka araçlarımız için tecrübeli ve profesyonel şoförleriyle de sizlere en kaliteli ve güvenilir hizmeti vermektedir.

Denizli Anka Car Rental;
Siz değerli müşterilerimizin 7/24 havalimanın da karşılama ve kiraladığı araç teslimini yapmaktadır.

Denizli Anka Car Rental;
Yurt içi ve Yurt dışından gelen müşterilerimize transfer ayrıcalığı da sunmaktadır.
Rezervasyon sayfamızdan otomobillerin özelliklerini, fiyatlarını inceleyebilir ve kiralama ile ilgili  0850 888 02 39 - +90 507 559 02 39 - +90 258 241 98 87  telefon numaramızdan ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Denizli Anka Car Rental;
Siz değerli müşterilerimize kaliteli, konforlu ve güvenilir hizmeti sağlamak için hassasiyetle çalışmaktadır.